PALETEX Palety Euro Nowe Używane Sprzedaż Poznań


KONTAKT

adres os.Stare Żegrze 77/9
61--249 POZNAŃ
wielkopolskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
Katalog produktów:
Palety Euro Używane Poznań Palety Euro Używane Poznań Palety Euro nowe i używane - w naszej ofercie między innymi, używane palety Euro w I i II gatunku, nadstawki paletowe drewniane, palety jednorazowe 1200x1800, palety przemysłowe 1200x1000, palety DHP Dusseldorf, kosze druciane GITTERBOX. Oprócz tego mamy możliwość dostarczenia palet o nietypowych wynmiarach. Posiadamy własny transpor ... (czytaj więcej)
Palety Euro Sprzedaż Poznań i okolice Palety Euro Sprzedaż Poznań i okolice Palety Euro - firma PALETEX Rafał Bednarek działa na polskim rynku od 1999r. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a naszą ofertę kierujemy na cały powiat poznański i całe województwo wielkopolskie. Podstawowym zakresem naszej działalności jest sprzedaż i produkcja palet. W naszej ofercie między innymi  u ... (czytaj więcej)
Nadstawki Paletowe Drewniane Sprzedaż Poznań Nadstawki Paletowe Drewniane Sprzedaż Poznań Nadstawki paletowe drewniane - firma PALETEX Rafał Bednarek działa na polskim rynku od 1999r. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a naszą ofertę kierujemy na cały powiat poznański i całe województwo wielkopolskie. Podstawowym zakresem naszej działalności jest sprzedaż i produkcja palet. W naszej ofercie międz ... (czytaj więcej)